Переключиться на мобильную версию

У Європарламенті спростували інформацію про перенесення розгляду резолюції щодо України

У Європарламенті спростували інформацію про перенесення на листопад розгляду доповіді (резолюції) щодо підписання з Україною Угоди про асоціацію.
У Європарламенті не відкладали розгляд доповіді щодо України
У Європарламенті не відкладали розгляд доповіді щодо України
АР

Про це сьогодні, 14 вересня, заявили на прес-конференції в Страсбурзі співголови Парламентської асамблеї ЄвроНЕСТ (Європарламент - парламенти країн-учасниць Східного партнерства) - депутат Європарламенту Крістіан Вігенін (група Прогресивного Альянсу соціалістів і демократів, Болгарія) та голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

"Є різні пропозиції, але поки, якщо я не помиляюся, за розкладом її повинні розглянути в середині жовтня", - сказав Вігенін.

"Наскільки мені відомо, проект доповіді, який позавчора обговорили на засіданні Комітету з питань закордонних справ Європарламенту, передбачає певний графік, який включає останню дату подання поправок до 21 жовтня, і, якщо я не помиляюся, проект планується проголосувати 1 листопада", - додав Тарасюк.

Як повідомлялося, газета КоммерсантЪ-Украина розповсюдила інформацію з посиланням на депутата Європарламенту Міхаеля Галера (група народних партій, Німеччина) про те, що депутати вирішили відкласти розгляд доповіді щодо угоди про асоціацію з Україною до 16 листопада.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь