Переключиться на мобильную версию

Жителі села під Києвом зібрали 15 тисяч гривень на адвоката для вбивці міліціонера

Жителі села Семиполки Броварського району Київської області зібрали 15 тисяч гривень на адвоката для односельця, який 4 вересня застрелив начальника Калитянського селищного відділу міліції майора Миколу Симоненка.
Ар'єв: Жителі села підтримують Запорожця
Ар'єв: Жителі села підтримують Запорожця
Фото прес-служби УВС Київської області

Про це сьогодні, 14 вересня, заявив Корреспондент.net народний депутат України Володимир Ар'єв.

За його словами, така злагодженість жителів Семиполоків могла бути пов'язана з неприємним ставленням до загиблого міліціонера. "Я вчора був у селі, спілкувався з людьми. І там ніхто не сказав і доброго слова про майора, тільки навпаки. Говорили навіть, що він 40 хвилин стікав кров'ю і до нього ніхто не підходив", - розповів Ар'єв.

Водночас, за словами депутата, жителі села повідомили про те, що у майора була особиста неприязнь до 34-річному Віталія Запорожця, який стріляв у нього. За словами мешканців села, у той фатальний вечір майор Симоненко був п'яний і сам спровокував конфлікт - він "побив Віталія і погрожував посадити його у в'язницю".

Ар'єв зазначив, що за час розслідування кримінальної справи щодо міліціонера допитали понад 15 жителів села.

"Я говорив з одним із затриманих, який був добрим приятелем обвинуваченого. Він розповів, що його забрали з дому вранці наступного дня після вбивства, не давши навіть одягнути тапки. Потім його повезли у Бровари до райвідділу, де тримали з ранку неділі до вечора понеділка, не оформляючи протоколу про затримання. Причому його били і давили на нього морально", - підкреслив Ар'єв.

Крім того, депутат заявив, що працівники МВС знущалися над братом чоловіка, який стріляв. "У будинку все розгромили, поки сиділи в засідці. Витоптали все у городі, у мене таке враження, що це були не правоохоронці, а загін есесівців", - зазначив Ар'єв.

За словами депутата, він учора, 13 вересня, звернувся до заступника міністра внутрішніх справ із проханням розібратися в ситуації.

"Я 40 хвилин тому говорив із матір'ю обвинуваченого, і вона сказала, що у неї вдома працює слідчий відділу внутрішньої безпеки управління МВС у Київській області. Працівник особового складу сказав, що проводить розслідування правомірності дій міліції", - додав Ар'єв.

Нагадаємо, що 4 вересня житель Семиполків застрелив з рушниці начальника Калитянський селищного відділу міліції майора Миколу Симоненка.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
NaVaLeo1    14.09.2011, 15:27
Оценка:  0
NaVaLeo1
Собаці - собача смерть.... А взагалі цих ментів усіх потрібно розігнати... і у кожному селі та районі міста формувати дружини із населення, для підтримання порядку, а то ці скоти вже зовсім від народу відірвались.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь