Переключиться на мобильную версию

Патріарх Кирило вважає, що його візит до Луганська зміцнить єдність православ'я в Україні

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відзначає відданість вірян Луганська "канонічному православ'ю" і вважає, що патріарший візит у це місто буде сприяти зміцненню єдності православ'я в Україні, передає кореспондент РІА Новости.
Патріарх Кирило: В Луганську процвітає церковне життя
Патріарх Кирило: В Луганську процвітає церковне життя
АР

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило в середу ввечері вперше прибув до Луганська у зв'язку з двадцятиріччям утворення Луганської єпархії в Україні.

"Мені дуже хотілося відвідати Луганськ, помолитися разом з вами, підтримати вас у всіх ваших добрих справах, особливо в зберіганні єдності православної церкви", - заявив патріарх Кирило після відвідування Володимирського кафедрального собору Луганська в середу ввечері.

Він зазначив, що в Луганську "процвітає церковне життя", діють численні храми, і "люди особливим чином зберігають вірність канонічному православ'ю".

"Я приїхав для того, щоб помолитися з усіма вами і відсвяткувати цю чудову подію - двадцятиріччя єпархії і одночасно вклонитися всім вам за зберігання віри, за зберігання єдності Церкви, за зберігання нашої національної святині - святого канонічного православ'я", - додав патріарх Кирило.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь