Переключиться на мобильную версию

Для тих, хто не зрозумів. Янукович пообіцяв "прикрити лавочку" для корупціонерів

Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів заявив, що в Україні почалася масштабна антикорупційна кампанія.
Янукович обіцяє боротися з корупціонерами
Янукович обіцяє боротися з корупціонерами
Фото Наталії Кравчук

"Для тих, хто не зрозумів, нагадую: в Україні розпочато масштабну антикорупційну кампанію, і вже діє національний антикорупційний комітет", - заявив Янукович.

"Найближчим часом буде підписано указ про затвердження національної антикорупційної стратегії, реалізація якої повинна здійснюватися як на центральному, так і на регіональному рівнях", - сказав він.

Говорячи про корупцію серед чиновників, Янукович зазначив: "Не можна допускати до влади тих, хто перетворює державну службу в годівницю, руйнує довіру до держави. Всі повинні усвідомити, як кажуть, ця лавочка закривається назавжди", - сказав він.

За словами Президента, до суду за фактами вчинення злочинів у сфері службової діяльності направлено близько 4 000 кримінальних справ. "Йдеться про хабарі, де сума становить цифру з багатьма нулями", - зазначив він.

Нагадаємо раніше Янукович неодноразово заявляв про те, що буде боротися з корупцією: "Я оголосив війну корупції, і підкреслюю - це не просто гасло, в цій війні не буде своїх і чужих, і хто ще не зрозумів - відчує, як кажуть, на своїй власній шкурі найближчим часом".

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь