Переключиться на мобильную версию

Питання розміщення системи ПРО НАТО на території України не стоїть - глава МЗС

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявляє, що сьогодні не стоїть питання про розміщення на території України елементів Загальноєвропейської системи протиракетної оборони (ЄвроПРО).
Україна не збирається брати участь у створенні європейської системи ПРО
Україна не збирається брати участь у створенні європейської системи ПРО
Фото Михайла Марківа

Про це він сказав на спільній прес-конференції з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєро в Києві.

"Ми вважаємо, що питання надійного захисту від загрози балістичних ракет, оснащених боєголовками зі зброєю масового знищення, є дуже важливою темою, яка повинна бути предметом обговорення всіх зацікавлених країн. Але на сьогоднішній день питання про розміщення таких елементів на території України не ставиться", - сказав Грищенко.

У свою чергу, Дзанньєро сказав: "Я можу підтвердити слова пана міністра, що це питання зараз не стоїть на порядку денному".

8 вересня у Києві заступник генерального секретаря НАТО з політичних справ і політики безпеки Дірк Бренгельманн заявив, що Україна і Північноатлантичний альянс обговорюють питання співпраці щодо ЄвроПРО.

13 вересня США і Румунія підписали угоду про розміщення в Румунії бази американських ракет-перехоплювачів SM-3. 14 вересня Туреччина і США в Анкарі підписали меморандум про розміщення на турецькій території радіолокаційної системи ЄвроПРО.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь