Переключиться на мобильную версию

Міліція розповіла свою версію вбивства майора у селі під Києвом

Сьогодні, 15 вересня, у Київському обласному управлінні МВС заявили, що дії міліціонерів під час затримання чоловіка, підозрюваного у вбивстві начальника Калитянського сільського відділення внутрішніх справ Броварського району були правомірними.
Міліція розповіла свою версію вбивства майора у селі під Києвом
Фото прес-служби МВС

Як заявив тимчасово виконуючий обов'язки начальника ГУ МВС України в Київській області Юрій Спаський, 4 вересня цього року в селі Семиполки Броварського району, недалеко від кафе, 34-річний Віталій Запорожець пострілом з мисливської рушниці застрелив начальника Калитянського сільського Броварського відділення міліції майора Миколи Симоненка.

Спаський зазначив, що підозрюваний - раніше двічі судимий, і для встановлення його місцезнаходження та затримання було залучено близько 200 працівників міліції Броварського району та обласного апарату.

За словами Спаського, людина, яка підозрюється у вбивстві міліціонера, була знайомий з цим міліціонером, тобто усвідомлювала, що стріляє у працівника міліції.

Відповідаючи на питання, чи застосовувалася сила до підозрюваного під час його затримання, як про це повідомили ряд ЗМІ, Спаський зазначив, що при затриманні громадянин чинив опір і, природно, міг отримати тілесні ушкодження.

"На сьогоднішній день ніхто ні в правоохоронні органи, ні в прокуратуру, ні в органи місцевої влади не звернувся з інформацією про те, що їм були заподіяні тілесні ушкодження", - підкреслив Спаський.

За його словами в ході затримання головним завданням міліціонерів було не допустити повторення застосування насильства до правоохоронних органів.

"Керівництво обласного главку міліції прийняло рішення провести зустріч з жителями села Семиполки в зв'язку з тим, що була поширена інформація про нібито неправомірні дії міліції під час затримання", - додав міліціонер.

У той же час, Спаський не уточнив, чи був убитий в стані алкогольного сп'яніння.

"Результати експертизи ще не відомі, але за свідченнями співробітників кафе, в якому також знаходився підозрюваний, міліціонер замовляв тільки каву", - уточнив він.

Нагадаємо, вчора в ексклюзивному інтерв'ю Кореспондент.net народний депутат України Володимир Ар'єв заявив, що жителі села розповіли йому про те, що у майора була особиста неприязнь до підозрюваного 34-річного Віталія Запорожця.

"За словами мешканців села, в той вечір майор Симоненко був нетверезий і сам спровокував конфлікт. Говорили навіть, що після пострілу міліціонер 40 хвилин стікав кров'ю і до нього ніхто не підходив", - розповів Ар'єв.

Депутат зазначив, що за час розслідування кримінальної справи відносно Запорожця міліціонери допитали понад 15 жителів села в райвідділі, застосовуючи силу.

Крім того, Ар'єв розповів, що мешканці села Семиполки вже зібрали 15 тисяч гривень на адвоката для односельця.

За матеріалами: Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь