Переключиться на мобильную версию

Томенко: Хтось будує Російський світ і знайшов собі нового вождя в особі Патріарха Кирила

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що сьогодні одним із головних завдань для опозиції і громадськості є захист українського світу в Україні.
Томенко вважає, що концепція Російського світу суперечить незалежності України
Томенко вважає, що концепція Російського світу суперечить незалежності України
Корреспондент

Про це Томенко заявив, відповідаючи на запитання кримських журналістів про те, наскільки правильною з точки зору державних чи національних інтересів є спроба зробити чи не державною ідеологією так звану концепцію Російського світу.

Томенко заявив, що "це не просто шкодить національним інтересам, це ліквідує сам сенс існування Української держави".

За його словами, поки що від цього рятує лише те, що "у владі конкурують різні стратегії: хтось будує Російський світ і знайшов собі нового вождя замість Леніна і Сталіна в особі Патріарха Кирила. Хтось будує донецький світ  і, отримавши посаду в регіоні або у конкретному відомстві, звозить із Донецької області всіх друзів та родичів, щоб максимально монополізувати вплив у даному напрямку діяльності. А хтось будує світ для своїх людей, намагаючись максимально використовувати бюджетні кошти та повноваження для родичів , компаньйонів чи власних комерційних структур".

Томенко зазначив, що саме тому одним із пріоритетів опозиції та громадськості сьогодні є захистити український світ в Україні, як би це парадоксально не звучало. "Сьогодні збереження українських цінностей, української культури, української мови є одним із головних пріоритетів та одним із головних завдань, яке має об'єднати всі демократичні політичні партії, що позиціонують себе як українські та європейські", - підкреслив він.

Перебуваючи у Криму, заступник голови ВР планує відвідати Українську школу-гімназію в місті Сімферополі, де він презентує просвітницькі проекти Фонду Рідна країна. Крім того, Томенко візьме участь у записі програми на телекомпанії Чорноморка.

Нагадаємо, що сьогодні міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив, що концепція Російського світу, яку активно просуває Патріарх Московський і всієї Русі Кирило, не суперечить незалежності України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь