Переключиться на мобильную версию

Опитування: 40% українців вважають себе щасливими

За даними опитування близько 40% громадян України вважають себе вільними.

"За даними наших опитувань, майже 40% українців вважають себе вільними, частково вільними - 35%, і не вважають себе вільними близько чверті", - заявив сьогодні керівник компанії Research & Brànding Group Євген Копатько.

Він розповів, що, заглиблюючись у це питання, дослідники запропонували респондентам самим назвати, що для них свобода, не пропонуючи вибирати з певних варіантів відповіді.

"На перше місце найбільше опитаних - 16,3% - поставили свободу і право вибору, причому по регіонах особливої кореляції немає. Незалежність, як особиста, так і країни, важлива для 15% опитаних, а свобода слова зайняла третю позицію - 12,5%", - зазначив Копатько.

Соціолог також повідомив, що найвільнішими країнами українці вважають США - такої думки дотримуються 25% наших співвітчизників на півдні і 35% на заході, і в усіх регіонах цю країну поставили на перше місце.

"Далі йдуть Німеччина і Франція. Найдивнішим було те, що на шосте місце серед вільних країн українці поставили Росію - її назвали близько 7% респондентів. Коли ми стали з’ясовувати, то виявилось, що люди поважають країни, що захищають інтереси своїх громадян", - додав соціолог.

Нагадаємо, за результатами дослідження Центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова майже дві третини українців не бачать результатів економічних реформ у країні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь