Переключиться на мобильную версию

Ірина Луценко стверджує, що її чоловіка обстежила неповна колегія лікарів

Сьогодні, 15 вересня, дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина заявила, що у складі колегії лікарів, які проводили медичне обстеження її чоловіка у четвер, відсутні двоє з визначених раніше фахівців і розцінює це, як намір "розмити" постав.
Ірина Луценко стверджує, що її чоловіка обстежила неповна колегія лікарів
Ірина Луценко стверджує, що її чоловіка обстежила неповна колегія лікарів
Корреспондент.net

"Ані професора кафедри внутрішньої медицини  №1 Національного медичного університету ім. А. Богомольця Сергія Ткача, ані головного дієтолога Мінздорову України доцента кафедри внутрішньої медицини № 1 цього університету Олега Швеця на сьогоднішнє обстеження не запросили. Отже, нинішнє обстеження пройшло не у складі повної колегії лікарів. Це наштовхує на один висновок: цим обстеженням влада руками Мінздорову намагається "розмити" поставлений раніше діагноз", - підкреслила Ірина Луценко.

За її словами, її чоловікові зробили УЗІ і комп’ютерну томографію органів черевної порожнини. "Ймовірно, що завтра його також повинні вивезти на чергове обстеження", - сказала дружина екс-міністра.

При цьому вона нагадала, що 30 серпня лікарі Мінздорову за результатами обстеження Юрія Луценка поставили йому діагноз: цироз печінки (криптогенний), з явищами портальної гіпертензії і варикозом вен стравоходу.

Крім того, комісія Мінздорову того ж дня у своїх рекомендаціях зазначила, що Юрієві Луценку "обов’язково необхідне лікування з колегіальним дообстеженням в умовах спеціалізованого гастроентерологічного стаціонару", враховуючи прогресуючий стан захворювання.

Водночас Ірина Луценко підкреслила, що "з моменту останнього судового засідання і рішення суду про використання 3-тижневої перерви для повного обстеження і лікування час був втрачений на паперову тяганину між установами - судом, СІЗО і Мінздоровом".

Нагадаємо, сьогодні Державна пенітенціарна служба заявила про те, що провела медичне обстеження екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у Київському міському діагностичному центрі.

Наголошується, що екс-міністру внутрішніх справ зробили ультразвукове обстеження і комп’ютерну томографію органів черевної порожнини.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь