Переключиться на мобильную версию

Кожен другий українець не хоче жити в іншій країні – опитування

Половина українців не хочуть виїжджати за кордон на постійне місце проживання. Про це свідчать результати дослідження громадської думки населення України, проведеного компанією Research & Branding Group з 12 по 22 серпня 2011 року.

У компанії підрахували, що стосовно бажання виїхати на ПМЖ за кордон думки респондентів розділилися на дві частини: 51% українців стверджує, що не бажає переїжджати жити і працювати в іншу країну, а ще 8% - готові при цьому агітувати іноземців переїжджати жити до України.

Решта ж респондентів хотіли б переїхати жити за межі України, але, при цьому або не мають такої можливості (16%), або хочуть жити і працювати в Україні і іншій країні паралельно (10%), 8% опитаних вважають, що зможуть жити в іншій країні набагато краще.

Результати опитування також показали, що, на думку українців, зарубіжною країною, в якій найкраще реалізований принцип "держава для громадян" є Німеччина, так вважає 20% населення. Потім найпривабливішими для українців країнами є (в порядку пріоритетності): США - 11%, Швейцарія і Швеція по 7%, 5% - Канада, і Великобританія, Росія, Білорусь і Франція - по 4% респондентів.

Research & Branding Group також зазначає, що на думку 9% українців, країни, де був би реалізований принцип "держава для громадян" - не існує.

Також повідомляється, що, згідно з дослідженням, впродовж останнього року 2/3 українців виїжджали за межі рідного населеного пункту: 23% - менш ніж на 100 км., 27% - на відстань 100-500 км., 19% - на відстань більш ніж 500 км. Третина українців (31%) взагалі нікуди не виїжджали зі свого населеного пункту.

Раніше сьогодні вже повідомлялося, що керівник компанії Research & Brànding Group Євген Копатько сказав, що, за даними опитування, близько 40% громадян України вважають  себе вільними..

Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися по квотній вибірці, що репрезентує доросле населення країни по місцю проживання (область), статі і віку. Об’єм вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь