Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Для іноземців, які в'їжджають в Україну, введені нові правила оформлення віз

Іноземців попросять пред'являти гроші при в'їзді в Україну, пише журнал WeeklyUA.
ЗМІ: Для іноземців, які в'їжджають в Україну, введені нові правила оформлення віз
ЗМІ: Для іноземців, які в'їжджають в Україну, введені нові правила оформлення віз
Корреспондент

За інформацією видання, з 10 вересня набула чинності постанова уряду про нові правила оформлення віз для іноземців, що в'їжджають в Україну і їдуть через її територію транзитом.

Замість 15 типів віз (службової, ділової, для вчених, студентів, місіонерів, туристів, провідників міжнародних потягів, гастербайтерів і т.д.), залишиться тільки три - транзитна, короткотермінова (до 90 днів) і довгострокова (понад 90 днів). При цьому суми візових зборів з іноземців збільшуються в 1,5-2 рази.

На сьогодні без візи в Україну на термін не більше як 90 днів можуть в'їхати громадяни всіх колишніх радянських республік, крім Туркменістану, а також громадяни США, Канади, Японії та європейських країн, крім Болгарії.

Американська торговельна палата в Україні вже висловила свою стурбованість новими правилами. Зокрема, членів палати, в основному іноземців з менеджменту українських представництв компаній, хвилює, що буде з тими, у кого вже є віза на момент набуття чинності постанови Кабміну.

Також їх не влаштовує вимога документально підтвердити своє фінансове становище при поїздці в Україну - достатньо у іноземця грошей на час перебування в нашій країні і повернення до себе додому, чи є у нього законні джерела заробітку на території України.

Однак, всі ці вимоги відповідають стандартам ЄС, і в Європі ці правила у тих само компаній заперечень чомусь не викликають, зазначають WeeklyUA.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь