Переключиться на мобильную версию

Донька Тимошенко в інтерв'ю Financial Times: Рішення суду залежить від бажання Януковича

Донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр в інтерв'ю Financial Times висловила стурбованість з приводу стану здоров'я своєї матері у випадку, якщо суд засудить екс-прем'єра до тривалого тюремного ув'язнення.
Донька Тимошенко боїться за здоров'я матері
Донька Тимошенко боїться за здоров'я матері
Фото прес-служби БЮТ

"У першому інтерв'ю з початку цього судового процесу, Женя Тимошенко попередила, що українська опозиції буде суттєво послаблена, якщо лідера Помаранчевої Революції засудять до ув'язнення в одній з сумнозвісних в'язниць України", - повідомляє сайт Тимошенко.

Financial Times зазначає, що Євгенія Карр здобула освіту в Британії.

"Наша команда зробить все можливе, щоб уникнути політично мотивованого вироку", - сказала дочка Тимошенко. Вона також пояснила, що такий вирок позбавить Юлію Тимошенко права брати участь у політичних процесах країни, зокрема у виборах.

"50-річна лідер опозиції виглядає все більш виснаженою після двох місяців судових слухань, які тривають по 12 годин на день", - пише газета.

Євгенія Карр також від імені своєї матері висловила подяку за міжнародну підтримку.

Дочка Тимошенко підкреслила, що результат судових слухань є "непередбачуваним. Він залежить від примхи президента в той день".

Вона описала умови у в'язниці, де міститься Тимошенко як "жахливі", але зазначила, що персонал в'язниці добре ставиться до її матері.

"Її камера виглядає як кам'яна печера", - сказала Карр. "Все кам'яне, там є тільки маленьке віконце, закрите гратами. Немає жодних засобів для нормального людського існування", - додала вона.

Як повідомлялося, сьогодні на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі Україна та світ: спільні виклики, спільне майбутнє Президент України Віктор Янукович заявив, що поділяє стурбованість європейських експертів і політиків з приводу справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

За матеріалами: Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь