Переключиться на мобильную версию

Янукович поговорив із європейськими дипломатами про справу Тимошенко

Сьогодні, 16 вересня, у Ялті відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича із Комісаром Євросоюзу з питань розширення Штефаном Фюле, міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом та членом комітету з питань зовнішньої політики Європарламенту.
Янукович задоволений зустріччю із представниками ЄС
Янукович задоволений зустріччю із представниками ЄС
president.gov.ua

Вітаючи гостей на 8-мій Ялтинській щорічній зустрічі, Янукович підкреслив широкі можливості цього заходу для конструктивного обміну думками з різних актуальних питань. "Це чудовий майданчик, щоб зустрітися та обмінятися думками", - сказав Віктор Янукович.

"Я хотів би, щоб ми обговорили питання порядку денного України та Європейського Союзу, майбутньої конференції Східне партнерство та визначилися, що ми на цьому шляху спільно можемо зробити", - сказав він.

У свою чергу Фюле також високо оцінив можливості, які надає для спілкування Ялтинська щорічна зустріч. На його думку, це "дуже корисний та унікальний захід". "Ми всі вдячні за цю можливість, тому що це дійсно щось унікальне", - зазначив Фюле.

Член Єврокомісії заявив, що цього року на Ялтинську зустріч зібралися представники різних організацій ЄС. "Позитивно те, що під час дискусії ми можемо зробити акценти на певні моменти, дуже важливі для відносин України та Євросоюзу", - сказав він.

Розмова Януковича з Фюле, Більдтом і Броком тривала більше двох годин. Сторони обговорили тему європейської інтеграції України, а також питання внутрішньої політики України, у тому числі щодо судової справи колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Янукович також зазначив, що у середу, 14 вересня, у нього відбулася телефонна розмова з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час якої вони обговорили стан відносин України та ЄС, а також внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

За словами Януковича, вони домовилися продовжити цю розмову під час саміту Східне партнерство, який відбудеться 29-30 вересня у Варшаві.

Раніше Янукович заявив, що поділяє стурбованість європейських експертів і політиків з приводу справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. "Це питання для нас також болюче, і ми поділяємо з вами цей біль, ми задоволені, що це вас турбує не менше, ніж нас", - сказав він, відповідаючи на питання на 8-мої Ялтинської щорічної зустрічі Україна і світ: спільні виклики , спільне майбутнє.

***

8-ма Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Пінчука, проходить із 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти.

Під час саміту понад 200 представників політичних, ділових та громадських кіл із більше ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу й Україну. Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україні, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України у сучасному світі.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь