Переключиться на мобильную версию

Янукович скасував деякі попередні укази щодо ВАК України

Президент України Віктор Янукович видав указ, який визнає такими, що втратили чинність, попередні укази про Вищу атестаційну комісію України.

Відповідний указ № 920/2011 Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

Документ визнає такими, що втратили силу, зокрема, указ Президента України від 25 лютого 1992 року № 100 Про Вищу атестаційну комісіюУкраїни; указ Президента України від 25 лютого 1999 року № 216 Про Положення про Вищу атестаційну комісію України.

Нагадаємо, 31 серпня Янукович звільнив Володимира Мачуліна з посади голови ВАК України відповідно до пункту 3 частини першої статті 30 Закону України Про державну службу, тобто причиною звільнення з посади стало досягнення державним службовцем граничного віку проходження держслужби.

За даними ЗМІ, Мачулін 23 квітня 2010 виповнилося 60 років. Як відомо, Вища атестаційна комісія України (ВАК України) реалізовувала державну політику у сфері атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, присудження наукових ступенів кандидата наук і доктора наук, присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь