Переключиться на мобильную версию

Тоні Блер: Укладенню угод про асоціацію між Україною та ЄС сприятиме продовження реформ

Продовження реформ в Україні сприятиме якнайшвидшому укладенню угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Блер заявив про необхідність продовження курсу реформ
Блер заявив про необхідність продовження курсу реформ
АР

Екс-прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер обіцяє підтримку євроінтеграційних прагнень України після продовження курсу структурних реформ, зокрема, в правовій сфері та для поліпшення бізнес-клімату в Україні.

Про це Тоні Блер заявив у Ялті під час зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

"Ключ до ратифікації та погодженням угоди про асоціацію з усіма членами ЄС полягає в тому, що необхідно чітко продемонструвати, що реформи і зміни, що відбуваються в Україні, повинні продовжуватися. Зокрема, це надзвичайно важливо також у питанні верховенства права. Необхідно, щоб дотримувалися його виконання ... Україна важлива для майбутнього всієї Європи, і ми вітаємо Україну на її шляху до Європи", - сказав Блер.

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

У той же час, він підкреслив, що взаємини між Україною та Великобританією мають значний потенціал для розвитку: "У нас є величезний потенціал для поглиблення наших двосторонніх взаємин".

У свою чергу, прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що, на жаль, Україна та Великобританія не повною мірою використовують потенціал торговельно-економічних взаємин, і наголосив на необхідності підвищення їх рівня. Для цього, за словами Азарова, необхідно інтенсифікувати політичні контакти.

"Політичні контакти між нашими країнами могли б бути інтенсивнішими, і це дозволило б покращити нашу двосторонню співпрацю", - зазначив він.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна та світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, відбувається з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. Впродовж саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - стосунки України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь