Переключиться на мобильную версию

Азаров: Пов'язувати підписання угод про асоціацію з ЄС і процес над Тимошенко - аморально

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров виступає проти ув'язки питання підписання угод з Євросоюзом про поглиблену зону вільної торгівлі та асоціацію з судовим процесом екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це голова уряду заявив сьогодні на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі Україна та світ: спільні виклики, спільне майбутнє.

"Такі глобальні серйозні питання, як угоди про зону вільної торгівлі, про асоціацію, пов'язувати з конкретним судовим процесом не просто неправильно, а аморально", - сказав Азаров.

У той же час прем'єр уточнив, що питання про претензії Євросоюзу до судового процесу над Юлією Тимошенко доречніше було б адресувати представникам юстиції, так як уряд лише фінансує систему правосуддя.

"Я не буду вгадувати, як будуть розвиватися події ... Є система правосуддя в країні, вона функціонує за своїми законами", - сказав Азаров.

Голова українського уряду закликав дивитися в майбутнє з оптимізмом. "Переконаний, що здоровий глузд переважає, і угоди будуть підписані", - заявив він.

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

Раніше комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що обвинувальний вирок екс-прем'єру Юлії Тимошенко за кримінально-процесуальним кодексом (КПК) 1962 року погіршив би стосунки між Євросоюзом та Україною.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна та світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, відбувається з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. Впродовж саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - стосунки України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь