Переключиться на мобильную версию

Громадські активісти закликають якнайшвидше підписати Угоду про Асоціацію

Представники української Національної платформи Громадського Форуму Східного партнерства та члени Консорціуму незалежних експертів під час зустрічі з міністром закордонних справ Польщі Радиславом Сікорським заявили про необхідність швидкого і успішного за.

Зустріч відбулася сьогодні в Ялті на 8-ій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської стратегії (YES).

На думку представників українського неурядового сектора, угода про Асоціацію стане найбільш дієвим механізмом зміни ситуації в Україні, проведення реальних демократичних реформ та імплементації європейських стандартів у різних сферах життя в Україні.

Обмін між людьми, обмін товарами і послугами між Україною та ЄС є основою для успішної трансформації суспільно-політичних процесів.

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

Разом з тим, учасники зустрічі висловили стурбованість нинішньою внутрішньополітичною ситуацією в Україні, зокрема недотриманням прав людини і переслідуванням опозиції.

Однак, саме підписання Угоди, як вважають експерти, має стати потужним сигналом для консолідації українського суспільства та громадських організацій.

Представники громадського сектору також підкреслили наявність достатньої кількості інструментів і величезного потенціалу громадянської активності для проведення ефективного моніторингу виконання Україною умов угоди про Асоціацію.

До складу Національної платформи Громадського Форуму Східного партнерства входять: Лабораторія законодавчих ініціатив, Громадська експертна рада при Комітеті з питань співпраці між Україною та ЄС, Громадянська Асамблея України, Український незалежний центр політичних досліджень, Всеукраїнська екологічна громадська організація МАМА-86 та інші громадські організації та об’єднання України.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, проходить з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь