Переключиться на мобильную версию

Марек Сівець: Арешт Тимошенко затягне процес ратифікації угоди про асоціацію на три роки

Депутат Європарламенту Марек Сівець припускає, що процес ратифікації угоди затягнеться на три роки.
Марек Сівець: Процес ратифікації завершиться не раніше грудня 2012
Марек Сівець: Процес ратифікації завершиться не раніше грудня 2012
Фото Сергія Ілліна / universityyes.com

За словами Сівеця, якщо Тимошенко не посадять, то в питанні про асоціацію з ЄС буде набагато менше проблем, – передає Сегодня.

Він також прогнозує, що якщо угода про асоціацію України та Європейського Союзу буде підписана в грудні 2011, то процес її ратифікації закінчиться не раніше грудня 2012 року.

Про це він сказав, виступаючи на 8-ій конференції Ялтинська європейська стратегія (YES).

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

"Якщо угода про асоціацію буде в грудні, у нас буде час для її ратифікації в поточний період повноважень українського парламенту і поточний період повноважень європейського парламенту. Найдовше триває в кожній процедурі ратифікації переклад ... Мине ще рік чи більше року до його ратифікації обома сторонами", – повідомив депутат.

При цьому Сівець зазначив, що якщо угода не буде підписана у грудні, то процес ратифікації може зайняти ще більше часу, і припустив, що він може затягнутися на термін до 3 років.

Він також повідомив, що наразі питання угоди про асоціацію залишається пов’язаним з кримінальною справою проти колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, і якщо вона не буде у в’язниці, то в цьому питанні буде набагато менше проблем.

У свою чергу депутат Європарламенту, представник групи Європейської народної партії у зовнішніх справах в Європарламенті Елмар Брок зазначив, що питання верховенства права в Україні пов’язане не лише з конкретними судовими справами, але важливе для припливу іноземних інвестицій в країну.

На його думку, Європарламент хоче бути впевненим у тому, що в Україні політична боротьба точиться не за допомогою судових розглядів і опозиція може вільно брати участь у виборах.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, проходить з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь