Переключиться на мобильную версию

Російські учасники в останній момент відмовилися від приїзду на саміт YES у Ялті

Восьма Ялтинська щорічна зустріч, організована Ялтинською європейською стратегією в партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, відбулася без заявлених учасників з Росії.
Саміт у Ялті відвідав Віктор Янукович
Саміт у Ялті відвідав Віктор Янукович
Фото прес-служби Президента України

Як пише Коммерсантъ-Украина,, тема зустрічі YES була заявлена ​​як Спільні виклики і спільне майбутнє України та світу, проте від цієї тематики довелося відступити.

У Лівадійському палаці, де традиційно відбуваються форуми YES, "світ" виявився представлений лише західною його частиною. Російські учасники відмовилися від приїзду.

"Вони в останній момент повідомили, що не прибудуть. Росіяни дуже добре відчувають настрої керівництва", - поділився з виданням засновник YES Віктор Пінчук.

"І коли нагорі між Україною і Росією почалося таке (тут Пінчук продемонстрував кулаки, що зіштовхуються - ред), скасували візити", - додав Пінчук.

Нагадаємо, одним з ключових спікерів Ялтинського саміту повинен був стати заступник голови Держдуми Росії Олександр Бабаков.

***

Восьма Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, відбулася з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти.

У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорили основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу й Україну.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь