Переключиться на мобильную версию

Адвокат Тимошенко побоюється, що вона може заразитися туберкульозом

Соратники екс-прем'єр-міністра України, лідера ВО Батьківщина Юлії Тимошенко побоюються, що вона може заразиться туберкульозом.

Про це сьогодні, 19 вересня, під час брифінгу повідомив колишній захисник Юлії Тимошенко, адвокат Сергій Власенко.

"У п'ятницю нам стало відомо, що практично через стіну від камери Юлії Володимирівни розташована медчастина слідчого ізолятора, в якій перебувають люди з відкритою фазою туберкульозу", - заявив Власенко.

"Це ставить під велику загрозу життя і здоров'я Юлії Тимошенко, оскільки її організм ослаблений хворобою та перебуванням у слідчому ізоляторі", - наголосив він.

Відповідаючи на запитання про стан екс-прем'єра, Власенко заявив: "Станом на п'ятницю я не бачив якогось істотного поліпшення в її стані здоров'я".

Власенко також повідомив, що у Юлії Тимошенко температура. Разом з тим, він не зміг сказати, на що вона хвора, пославшись на те, що він не лікар.

Адвокат переконаний, що екс-прем'єр перебуває в ізоляторі без законних підстав уже 46-й день і 27 або 28 днів з них їй не надається медична допомога у зв'язку з погіршенням її стану здоров'я.

"Як людина, яка перебуває в слідчому ізоляторі без будь-яких підстав, Юлія Тимошенко має право на обстеження тим лікарем, якому вона довіряє, а не тим, якого призначить держава", - сказав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь