Переключиться на мобильную версию

Спільна Справа: У Києві стріляли в чоловіка в футболці Спасибо жителям Донбасса

19 вересня приблизно о 18:00 в Києві на вул. Щекавицькій отримав вогнепальне поранення громадянин Андрій Орест, який йшов в офіс громадського руху Спільна Справа.
Спільна справа: У Києві стріляли в чоловіка в футболці Спасибо жителям Донбасса
Спільна справа: У Києві стріляли в чоловіка в футболці Спасибо жителям Донбасса
Олександр Данилюк

"Неподалік кінотеатру Жовтень йому перегородили дорогу двоє чоловіків і почали вимагати, щоб він зняв футболку з написом Спасибо жителям Донбасса. Уникаючи сутички, Андрій пішов в сторону від нападників і за кілька секунд пролунав постріл. Куля пройшла навиліт через долоню лівої руки", - повідомляє прес-служба Спільна Справа.

В офісі Спільної Справи йому зупинили кров і наклали пов'язку, після чого звернулися по допомогу до медичного закладу.

Орест описує нападників як людей середнього зросту, віком від 30 років, невиразної зовнішності, одягнених у темні джинси та спортивні куртки. З його слів, таких складно відрізнити в натовпі або зупинити на них погляд на вулиці.

Громадянський рух Спільна Справа вважає цю подію безпрецедентною і такою, що свідчить про початок війни із застосуванням зброї проти будь-якого політичного інакомислення в Україні.

Спільна Справа готує відкрите звернення до світової спільноти, до міжнародних правозахисних організацій, до вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь