Переключиться на мобильную версию

Під стінами Верховної Ради більш як тисяча людей протестують проти скасування пільг

Сьогодні, 20 вересня, більш ніж тисяча людей протестують біля стін Верховної ради України проти ліквідації пільг 16 категорій українських громадян.
Пікетники вимагають не скасовувати пільги
Пікетники вимагають не скасовувати пільги
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

На площі Конституції перед будівлею українського парламенту зібралися люди з різних регіонів України: Донецька, Черкаської та Рівненської областей, Кривого Рогу та інших населених пунктів.

Вони тримають плакати Руки геть від чорнобильського закону, Правовому свавіллю - стоп, Убили синів - не вбивайте матерів, Ми проти скасування соціальних пільг і виплат. Вони також тримають прапори Всеукраїнської громадської організації Ніхто крім нас, багато червоних прапорів і державних прапорів.

Більшість з присутніх одягнені у камуфляжну форму - в основному - це воїни-інтернаціоналісти, які воювали в Афганістані, а також учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. На площі також багато жінок. З репродукторів лунає гучна музика.

Нагадаємо, 19 вересня народний депутат від БЮТ-Батьківщина Андрій Павловський заявив, що Верховна Рада з голосу в першому читанні прийняла законопроект про гарантії держави щодо виконання судових рішень, яким пропонується скасувати соціальні пільги 16 категорій громадян.

Після чого опозиційна парламентська фракція БЮТ-Батьківщина виступила з вимогою відставки з посади спікера парламенту Володимира Литвина "за грубе порушення регламенту" при прийнятті законопроекту.

За словами заступника голови фракції Сергія Соболєва, даний законопроект, незважаючи на позитивні норми, містить низку норм, які значно погіршують соціальне становище малозахищених верств населення: чорнобильців, афганців, учасників бойових дій, гірників, учителів, лікарів.

Однак, водночас, законопроект не скасовує пільг депутатам, чиновникам і спецпенсіонерам.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь