Переключиться на мобильную версию

Зварича засудили до десяти років в'язниці

Оболонський районний суд Києва засудив колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до десяти років позбавлення волі.
Суд виніс вирок у справі Зварича
Суд виніс вирок у справі Зварича
Корреспондент

Зварич засуджений до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Суд визнав Зварича винним у скоєнні злочину, передбаченого частинами 2 і 3 статті 368 Кримінального кодексу (отримання хабара в особливо великому розмірі). Крім цього, суд визнав винним Зварича у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу (свідомо неправдиве повідомлення про злочин).

Зварич повідомив слідчому помилкову інформацію, згідно з якою він не переховувався від слідства, коли зник з лікарні в кінці 2008 року, а був викрадений невідомими, які вимагали за його звільнення виплати грошової застави.

Він також визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 376 Кримінального кодексу (втручання в діяльність судового органу) за те, що змушував свого підлеглого суддю В'ячеслава Любашевського приймати рішення, необхідні для отримання хабарів.

Зварич позбавлений права обіймати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах терміном на десять років.

Інший фігурант справи - посередник Любашівський, що передавав Зваричу гроші - отримав покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати ті ж посади протягом двох років.

Нагадаємо, вчора в ході оголошення вироку з'ясувалося, що Зварич у період з 2007 по 2008 року, перебуваючи на посаді судді та голови Львівського адмінсуду, отримав хабарів у цілому на 963 тисячі гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь