Переключиться на мобильную версию

МЗС України спростувало інформацію про тортури українських затриманих у Лівії

Сьогодні, 20 вересня, Міністерство закордонних справ України спростувало інформацію про застосування тортур до затриманих у Лівії українців.
У Лівії залишаються затриманими 22 українці
У Лівії залишаються затриманими 22 українці
Washington Post

"Ми уважно відстежуємо цю ситуацію, наші дипломати щоденно їх відвідують, і якби були подібні факти, то вони були б зафіксовані, і наші громадяни знайшли б можливість повідомити про це дипломатам. Якихось ознак того, що це відбувається немає: ні прямих, ні побічних", - сказав прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров.

Він зазначив, що на сьогоднішній день інформація про застосування тортур до українців не підтвердилася.

Крім того, Дікусаров повідомив, що поки що немає ніяких змін у ситуації із затриманими 22 українцями.

"Учора вже з'явилося перше повідомлення про те, що найближчим часом буде сформовано уряд Лівії. Ми очікуємо, що наш переговорний процес, який ведеться дуже ретельно як у Лівії, так і в ряді європейських країн, із нашими партнерами, приведе до успіху і допоможе звільнити наших громадян, які зараз перебувають під вартою", - сказав чиновник.

Він зазначив, що українцям досі не висунули жодних звинувачень, і в Києві є "дуже багато питань щодо їх перебування під вартою такий тривалий час".

"У вівторок до МЗС України у черговий раз буде запрошений посол Лівії в зв'язку з цією ситуацією. Йому будуть поставлені питання, на які ми хочемо почути відповіді ... Я думаю, що цього тижня ми суттєво просунемося в цьому питанні", - сказав Дікусаров.

Нагадаємо, що 5 вересня стало відомо про затримання в Лівії 23 українців - цивільних фахівців, які прибули для роботи на об'єктах лівійської нафтової промисловості. Одного із громадян України згодом відпустили.

Крім того, вчора, 19 вересня, Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову та голові Служби зовнішньої розвідки Григорію Ільяшову вжити всіх необхідних заходів для захисту прав і законних інтересів громадян України, затриманих у Лівії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь