Переключиться на мобильную версию

Україна й Аргентина вводять безвізовий режим

Сьогодні, 20 вересня, в Міністерстві закордонних справ України заявили, що з 2 жовтня між Україною та Аргентиною починає діяти безвізовий режим.
З 2 жовтня українці зможуть подорожувати до Аргентини без віз
З 2 жовтня українці зможуть подорожувати до Аргентини без віз
Корреспондент.net

"Положенням відповідної угоди передбачається можливість громадян обох країн в'їжджати, перебувати, їхати транзитом або виїжджати з території обох країн без віз з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності на період не більш як 90 днів протягом календарного року", - повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров.

Він також додав, що проїзними документами, необхідними для безвізових поїздок, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон і проїзний документ дитини.

"Реалізація положень угоди забезпечить лібералізацію режиму поїздок громадян України до Аргентини, а також сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів у туристичній, культурно-гуманітарній та інших сферах", - наголосив Дікусаров.

Нагадаємо, наприкінці серпня депутат Європарламенту від Естонії Івар Падар прогнозував підписання Україною угод про безвізовий режим і асоціацію з Європейським Союзом до 2013 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь