Переключиться на мобильную версию

Грузинські альпіністи знайшли в горах Північної Осетії тіло загиблого українця

Грузинські альпіністи знайшли тіло загиблого українця у горах Північної Осетії.
Грузинські альпіністи знайшли тіло українця
Грузинські альпіністи знайшли тіло українця
АР

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

Як розповів на брифінгу у вівторок прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров, 16 вересня компетентні органи Північної Осетії отримали повідомлення про смерть українського альпініста. "Як нам сьогодні повідомили в посольстві України в Грузії, тіло громадянина України було знайдено 18 вересня групою грузинських альпіністів", - сказав він.

У свою чергу в МЗС Грузії додали, що точне місцеперебування тіла поки встановлюється: до місця, де його знайшли, вже вирушила пошуково-рятувальна група. "І ми очікуємо, що при сприятливих погодних умовах, рятувальна група дійде до цього місця впродовж сьогоднішнього дня, і вже в наступні години його доставлять до Тбілісі", - уточнив Дікусаров.

Він також зазначив, що українські дипломати приймуть всі необхідні заходи для доставки тіла загиблого альпініста в Україну.

Нагадаємо, за повідомленням генерального консульства України в Ростові-на-Дону, 16 вересня в горах Республіки Північної Осетії-Аланії загинув український альпініст. За інформацією консульства, туристична група з Харкова (шестеро осіб), до складу якої входив зазначений громадянин, 10 вересня вийшла на маршрут 2-ої категорії складності і планувала завершити похід 27 вересня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь