Переключиться на мобильную версию

Кернес заявив, що не зацікавлений у відключенні харківських телеканалів

Сьогодні, 20 вересня, Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив, що не зацікавлений в тому, щоб якийсь харківський телеканал не виходив в ефір.
Кернес: Я не боюся преси
Кернес: Я не боюся преси
most-kharkov.info

"Я не боюся преси, я виходив багато разів на прес-конференції, і захищав у 2004 році інтереси журналістів, захищав свободу слова. Звинувачувати мене в подібному без аргументів і фактів - це цинічно", - сказав мер Харкова.

Після чого Кернес звернувся до керівництва телеканалу, і "до тих, хто підписався під зверненням до Президента" з пропозицією їм перепросити мера.

"Інакше я залишаю за собою право, відповідно до чинного законодавства, захистити честь і гідність свою і міської влади", - наголосив політик.

Крім того, він зазначив, що питання відключення або включення мовлення будь-якого телевізійного каналу не належить до компетенції міської влади.

За твердженням мера, у телеканалів, залучених в конфлікт, одні й ті ж власники, і виникла ситуація, перш за все, пов'язана з вирішенням господарських та економічних питань між власниками.

"Мене не цікавлять відносини між акціонерами в телекомпаніях, мене цікавить, чи буде гаряча вода, чи буде вивезено сміття, чи відремонтують дороги, чи можуть гідно жити пенсіонери та інші пільговики. Я зацікавлений у вашій критиці", - зазначив Кернес.

Мер повідомив, що запросив до Харкова голову комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрія Шевченка для обговорення ситуації, що виникла довкола студії АТН, каналів Фора і А/ТВК.

Кернес також запросив усі зацікавлені сторони і журналістів взяти участь в обговоренні цього питання з головою та представниками комітету.

Нагадаємо, 13 вересня колектив телекомпанії АТН у відкритому листі Президенту України Віктору Януковичу звинуватив Кернеса у "безпрецедентному тиску" і зловживанні службовим становищем, яке, на їхню думку, призвело до того, що канал позбавили можливості виходити в ефір.

Пізніше, 14 вересня, з харківського ефіру зник канал А/ТВК, а телеканал Фора, що раніше скоротив мовлення до 6-ти годин, повністю припинив мовлення. В ефірі обох зниклих з телеефіру каналів також транслювалися новини АТН.

Директор ТОВ Українські цифрові комунікації (УЦК) Максим Цзян, який забезпечує передачу сигналу, пояснив відключення телеканалу А/ТВК проблемами з документацією. У каналу Фора, за його словами, є заборгованість перед УЦК (близько 36,6 тис грн), а також проблеми з договором.

Учора, 19 вересня, співробітники АТН провели пікет перед Харківською міськрадою в знак протесту проти того, що їх позбавили можливості виходити в ефір.

Наразі новини АТН виходять тільки в інтернеті.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь