Переключиться на мобильную версию

Комсомольців, які стріляли по портретах Бандери і Шухевича, притягнуть до адмінвідповідальності

Керівник волинського комсомолу Олександр Кононович, його брат Михайло Кононович і член комсомолу Сергій Вашкодар стріляли з вогнепальної зброї по зображеннях Степана Бандери та Романа Шухевича. Їх притягатимуть до адміністративної відповідальності.
Міліція відмовила в порушенні кримінальної справи
Міліція відмовила в порушенні кримінальної справи
Фото Павла Паламарчука

Про це в офіційному листі депутату Волинської обласної ради Ігорю Гузю повідомили в Рожищенському райвідділі міліції.

Також у листі міліції, як повідомив особисто Гузь, зазначається, що в діях комсомольців міліція не знайшла складу кримінального злочину, тому в порушенні кримінальної справи було відмовлено. Але до адміністративної відповідальності буде притягнутий Вашкодар - власник зброї, який передав карабін ВЕПР-308 братам Кононовича, які не мають дозволу на використання та зберігання вогнепальної зброї.

Гузь також заявив, що справу намагаються спустити на гальмах: "Степан Бандера і Роман Шухевич - Герої України, тому знущання над їхніми зображеннями - це неповага до держави, яка цих звань їх удостоїла. А це порушення ст. 296 КК України - прояв неповаги до суспільства і держави, супроводжуване явним цинізмом. Крім того, міліція чомусь не звернула уваги на те, що ці молодики вільно стріляють з вогнепальної зброї в полі, де в цей час можуть перебувати люди ".

На думку Гузя, міліція неналежним чином розслідувала цю справу. "Міліція встановила тільки один вид зброї, з якої стріляли, хоча на відео чітко видно 4 одиниці зброї, в тому числі гвинтівка з оптичним прицілом і пістолет. У справі фігурують тільки три прізвища комсомольців, хоча на відео і фотографії стріляють шість осіб. Хто ці люди? Що це за зброя? Цього міліція не захотіла з'ясовувати? ", - заявив депутат облради.

Також Гузь повідомив, що народний депутат України В'ячеслав Кириленко звернеться з офіційним запитом до Генеральної прокуратури з вимогою провести додаткові слідчі дії.

У свою чергу голова волинських комсомольців Олександр Кононович повідомив, що поки до них жодних претензій міліція не висувала і ніяких запитань не було, якщо таке буде, "ми будемо оскаржувати таке рішення в суді".

Як повідомлялося, влітку в інтернеті з'явилося відео, на якому лідер волинських комсомольців і інші члени цієї організації розстрілюють з вогнепальної зброї зображення Степана Бандери та Романа Шухевича.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь