Переключиться на мобильную версию

Рада відхилила запропоновані опозицією зміни до КПК щодо строків утримання під вартою

Сьогодні, 20 вересня, Верховна Рада не підтримала внесення змін до Кримінально-процесуального Кодексу України щодо визначення строків утримання під вартою на стадії судового розгляду кримінальної справи.
Рада відхилила запропоновані опозицією зміни до КПК щодо строків утримання під вартою
AP

За законопроект, розроблений народним депутатом Володимиром Стретовичем, проголосувало всього 93 народних депутати із 383 зареєстрованих в залі засідань у вівторок.

Законопроект передбачав урегулювання порядку і строків утримання підсудного під вартою на стадії судового розгляду кримінальної справи.

Зокрема, законопроект пропонував обмежити до шести місяців згаданий термін із дня надходження кримінальної справи до суду й до винесення вироку.

При цьому документом передбачалося, що суд, який розглядає кримінальну справу, після закінчення 6 місяців з дня надходження її до суду, має право продовжити термін утримання під вартою підсудного, але не більш ніж на 3 місяці та лише у справах про тяжкі й особливо тяжкі злочини.

Нагадаємо, зараз у СІЗО під арештом перебуває лідер опозиції Юлія Тимошенко. Її заарештували 5 серпня. А соратник політика, екс-глава МВС Юрій Луценко утримується під вартою з 26 грудня 2010 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Мыкола    14.10.2011, 11:55
Оценка:  -1
Мыкола
В своем уме люди не выпадают. А выпрыгнула, очевидно, от хорошей жизни?
navigator2    14.10.2011, 03:00
Оценка:  +1
navigator2
Так выпала или выпрыгнула?
Грифин  (аноним)  13.10.2011, 17:38
Оценка:  +2
Грифин
В рубашке девушка родилась. Через пару лет оклимается
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь