Переключиться на мобильную версию

Тігіпко пообіцяв не приймати законопроект про скасування пільг без узгодження з афганцями та чорнобильцями

Сьогодні, 20 вересня, віце-прем’єр-міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко заявив, що законопроект про відміну низки пільг афганцям, чорнобильцям і іншим категоріям населення не розглядатиметься у другому читанні, поки не будуть узгоджені всі й.
Тігіпко пообіцяв, що положення законопроекту узгоджуватимуться з представниками громадських організацій
Тігіпко пообіцяв, що положення законопроекту узгоджуватимуться з представниками громадських організацій
АР

"Це слово прем’єр-міністра і голови Верховної Ради", - заявив Тігіпко, звертаючись до учасників акції на площі перед парламентом.

При цьому міністр підкреслив, що у середу о 9:00 чекає представників афганських і чорнобильських громадських організацій у Міністерстві соціальної політики для проведення засідання робочої групи по доопрацюванню законопроекту про виконання рішень судів в Україні, яким пропонується скоротити пільги громадянам, що претендують на такі соцвиплати.

Тігіпко пообіцяв, що положення законопроекту узгоджуватимуться з представниками громадських організацій до тих пір, поки не буде знайдено компромісне рішення.

Нагадаємо, у вівторок на площі перед парламентом громадські організації афганців і чорнобильців проводили акцію протесту, виступаючи проти відміни пільг для них.

Через кілька годин після початку акції учасники пікету розламали огорожу на площі перед парламентом і спробували  прорватися до Верховної Ради.

Співробітники міліції присікли ці спроби. Після того, як до пікетників вийшли представники різних фракцій парламенту, мітингуючі припинили штурм будівлі. Депутати пообіцяли врахувати пропозиції невдоволених громадян.

При цьому, як повідомляють деякі ЗМІ, багато депутатів під час штурму Верховної Ради залишали будівлю  парламенту через підземні ходи.

Пізніше, співробітники внутрішніх справ заявили, що встановили особу людини, яка закликала учасників акції протесту під стінами парламенту до активних дій.

На даний момент учасники акції поступово розходяться, а співробітники комунальних служб прибирають сміття і шматки зламаної огорожі.

Уздовж всієї стіни парламенту, що виходить на площу, де проводилася акція, досі стоять у  чотири шеренги співробітники різних спецпідрозділів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь