Переключиться на мобильную версию

Суд переніс розгляд справи Луценка на 27 вересня

Сьогодні, 21 вересня, суддя Печерського районного суду Києва переніс розгляд кримінальної справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на на 9:15 ранку 27 вересня.
Суд переніс засідання у зв'язку з необхідністю виклику до суду свідків
Суд переніс засідання у зв'язку з необхідністю виклику до суду свідків
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Суд переніс засідання у зв'язку з необхідністю виклику в суд свідків.

На засідання в середу з'явився лише один свідок.

Нагадаємо, що під час дачі показань свідків у середу колишній начальник департаменту розвідувально-пошукової діяльності Міністерства внутрішніх справ Олексій Прилипко заявив, що не отримував доручень від Луценка під час його перебування міністром внутрішніх справ про прийом на роботу в цей департамент Леоніда Приступлюка, який згодом виконував функції водія Луценка.

Крім того, сьогодні у виданні Lb.ua з'явилося інтерв'ю, у якому Луценко заявив, що Печерський районний суд засудить його до позбавлення волі до літа 2012 року на термін, який, за його словами, буде перевищувати час ув'язнення екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на один-два роки.

***

Генеральна прокуратура порушила справу проти екс-міністра в листопаді 2010 року.

Вона пред'явила йому ряд звинувачень, зокрема в незаконному нарахуванні пенсії його водієві, у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата у Президента Віктора Ющенко у 2004 році, а також у порушенні положень постанови Кабінету Міністрів про обмеження витрат у держструктурах у зв'язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало у 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції у палаці Україна в Києві.

13 грудня 2010 Луценку і Приступлюку було пред'явлено остаточне звинувачення у розкраданні державного майна в особливо великому розмірі, а також перевищенні службових повноважень та використанні підроблених документів.

Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Екс-міністр перебуває в Лук'янівському СІЗО у Києві.

Слухання справи Луценка в суді почалося 23 травня 2011 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь