Переключиться на мобильную версию

Партія Тимошенко закликає українців взяти участь в акціях протесту

ВО Батьківщина заявила, що підтримує й ініціює подальші акції протесту з метою не допустити прийняття антинародних рішень.

"Янукович продовжує жорсткий антисоціальний наступ замість того, щоб "покращувати життя українців вже сьогодні", - йдеться в заяві фракції БЮТ-Батьківщина, яку зачитав з парламентської трибуни народний депутат Роман Забзалюк.

"Ще не висохли чорнила на його підписі під законом про підвищення пенсійного віку і стажу, а на підході черговий антинародний закон", - заявив Забзалюк.

На думку бютівців, правляча парламентська більшість планує прийняти рішення, яким скасовує пільги десятків категорій громадян: учасників та дітей війни, чорнобильців, афганців, жертв нацистських переслідувань, працівників медицини та освіти, гірників.

На думку фракції БЮТ, все це є однією зі складових побудованого в Україні "антинародного режиму, суть якого - багаті повинні стати ще багатшими, а бідні ще біднішими". "Відбираючи через скасування пільг останню копійку в найбідніших верств населення, режим розкрадає мільярди з держбюджету, купує собі золоті унітази, будує вертолітні майданчики і розкішні палаци", - сказав депутат.

"Учора, незважаючи на спроби режиму розігнати пікетників біля стін Верховної Ради, коли афганці та чорнобильці спробували прорвати кордони міліції, щоб змусити провладну більшість почути голос людей, було продемонстровано, що український народ не злякався репресій і не впав на коліна", - додав він.

Нагадаємо, вчора під стінами парламенту зібралися близько 10 тисяч осіб, які виступили проти ухвалення Верховною Радою закону про скасування пільг. При цьому кілька сотень учасників мітингу знесли огорожу перед будівлею парламенту і спробували прорватися в Раду.

  Спроба штурму Верховної Ради
Проте співробітники міліції припинили ці спроби. Після того, як до пікетників вийшли представники різних фракцій парламенту, учасники мітингу припинили штурм будівлі. Депутати пообіцяли врахувати пропозиції незадоволених громадян.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь