Переключиться на мобильную версию

У них немає гальм: Власник фірми, що виготовляє футболки Спасибі жителям Донбасу, залишив Україну

Власник компанії ProstoPrint Денис Олейников, що виготовляє футболки Спасибі жителям Донбасу, разом з родиною залишив територію України, побоюючись за безпеку своїх рідних.
Олейников разом з родиною виїхав з України
Олейников разом з родиною виїхав з України
Фото зі сторінки Дениса Олейникова на facebook.com

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Це Денис Олейников. Я вже не в Україні. Зі мною найдорожчі мені люди - дружина, син і дочка. Це весь мій світ, і заради них я відмовлюся від ідеалів, кар'єри, бізнесу і чого завгодно", - написав він.

Олейников повідомив про причини такого рішення. "Позавчора ввечері мені перший раз пригрозили розправою над родиною. Я приїхав до Одеси, щоб умовити рідних поїхати - але дружина навідріз відмовилася. Тоді я подумав, що фізична охорона для них вирішить проблему, і повернувся до Києва, щоб найняти охоронне агентство", - написав Олейников.

Однак, за його словами, вчора ввечері йому стало відомо про новий сценарій щодо нього та його родини.

"Але вчора ввечері співчуваюча нам людина з УБОЗ (та сама, яка передала файл з текстом так і не підписаної постанови про порушення кримінальної справи, та сама, яка попередила про виїзд ОЗУ" УБОЗ "на вилучення наших серверів ще до приїзду їх у" Колокол ") повідомила про новий сценарій, який хотіла реалізувати" міліція "щодо мене і моєї родини", - розповів Олейников.

За інформацією видавця скандальних футболок, на сьогодні був запланований його арешт. "Для затримання був заангажований не тільки Беркут, а й Сокіл, причому дана команда - можливі протидії з боку учасників акції придушувати максимально жорстко", - зазначив Олійник.

При цьому, як повідомили Олейникову, паралельно була дана команда на арешт його дружини.

"І далі - відсторонення від можливого опікунства мою маму (через слабке здоров'я) і мого тестя (зважаючи нібито на зловживання алкоголем і неможливість забезпечити онуків). Що далі відбувається з дітьми - здогадайтеся самі", - пише Олейников на своїй сторінці.

"У них немає гальм. І це ми дозволили їм почувати себе так вільно, тому що вони не бояться відплати, тих самих вил у відкриту або хоча б цегли з-за рогу. А на наші мирні акції срати вони хотіли - у вінницьких і черкаських селах завжди знайдуться широкоплечі хлопці без мізків і ідеалів, готові одягнути червоні берети "Беркута" або чорні маски "Сокола", - заявив Олейников.

При цьому він запевнив, що обов'язково повернеться. "І ті, хто зруйнував моє життя, забрав у мене улюблену роботу, у моєї доньки - можливість виступати під прапором України, у мого сина - отримувати освіту рідною мовою, у моєї дружини - друзів, подруг і її світ, за це обов'язково дадуть відповідь . Кожен і персонально ", - наголосив Олейников.

Нагадаємо, 19 вересня в громадському русі Спільна Справа заявили, що видавцеві футболок Спасибі жителям Донбасу Денису Олейникову "пригрозили фізичним знищенням".

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь