Переключиться на мобильную версию

Засідання суду у справі про газ RosUkrEnergo перенесли через операцію підсудного

Сьогодні, 22 вересня, Печерський райсуд Києва переніс розгляд кримінальної справи стосовно екс-заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька та екс-голови Державної митної служби України Анатолія Макаренка на 15:00 10 жовтня.
Шепітькові зробили операцію
Шепітькові зробили операцію
stb.ua

Як заявив адвокат Макаренка Олексій Дірочка, Шепітька прооперували, тому в судовому засіданні оголошено перерву на 2,5 тижні.

Суд перебуває на стадії оголошення обвинувального висновку.

***

Міжнародний арбітражний трибунал у Стокгольмі 8 червня 2010 року зобов'язав НАК Нафтогаз Україна "повернути RosUkrEnergo 11 млрд куб. м газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі в розмірі 1,1 млрд куб. м газу.

За даними СБУ, в ході слідства зібрано достатньо доказів, що підтверджують провину обвинувачених в інкримінованих їм злочинах. У даній справі заарештовані Діденко, Макаренко і Шепітько. Макаренка заарештували наприкінці червня, Діденка - у липні 2010 року.

26 липня Печерський райсуд Києва виділив в окреме провадження кримінальну справу, порушену проти колишнього першого заступника голови правління НАК Нафтогаз Україна Ігоря Діденка.

Пізніше, 2 вересня, суддя Печерського райсуду Києва засудила Діденка до трьох років позбавлення волі умовно. Його звільнили у залі суду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь