Переключиться на мобильную версию

Мешканці Рівного виступили проти перейменування вулиці Гарної на честь партизана Медведєва

Депутати Рівненської міської ради мають намір оприлюднити заяву мешканців вулиці Гарної, обурених постановою про перейменування їх вулиці.
У Рівному може з'явитися вулиця Медведєва
У Рівному може з'явитися вулиця Медведєва
Радіо Свобода

Як повідомляє Радіо Свобода, постанову про перейменування прийняла Верховна Рада, при цьому вона має рекомендаційний, а не обов'язковий характер.

Згідно з документом, вулиця Гарна повинна стати вулицею Дмитра Мeдведєва - не президента Росії, а того, хто в 1942-44 роках очолював партизанський загін під назвою Переможці. А вулиця Княгині Ольги повинна стати вулицею Миколи Кузнєцова.

Видання зазначає, що 21 квітня з ініціативи Комуністичної партії Верховна Рада прийняла постанову Про відзначення 70-річчя партизанського руху в Україні. У постанові, зокрема, йдеться про "повернення в Рівному назв вулиць імені Героя Радянського Союзу Кузнєцова та Героя Радянського Союзу Медвeдєва в знак поваги до зазначених осіб за розвиток партизанського руху під час Великої Вітчизняної війни".

У середу близько півтори сотні мешканців вулиці Гарної в центрі Рівного висловилися на зборах проти перейменування своєї вулиці. Люди пояснили своє обурення небажанням повертати назви періоду СРСР і неоднозначним ставленням населення області до керівника об'єднання партизанів і кадрового співробітника НКВС.

На думку мешканки вулиці Гарної Галина Шушко, замість перейменування кошти слід було б скерувати на ремонт будинків і ліквідацію ям, а назва вулиці Гарна (в польські часи це була вулиця Пенкна) "дійсно хороша".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь