Переключиться на мобильную версию

Протести студентів у Києві: Міліція відпустила всіх затриманих

Сьогодні, 22 вересня, міліція відпустила всіх чотирьох затриманих під час Контрфоруму студентів Інша сторона освіти, спрямованого проти політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на чолі з Дмитром Табачником, який сьогодні проводить Форум міні.

Як повідомили Корреспондент.net організатори акції, міліція випустила затриманих з відділення міліції по вулиці Прорізна, 12: Миколи Старкова, Івана Шматка, Богдана Карпусь, Дмитра Карпія. Усі вони члени молодіжних організацій Відсіч і Пряма Дія.

Зазначається, що в акції беруть участь близько 200 осіб, у тому числі громадяни Грузії, Росії, Молдови, США та інших країн.

Вони скандують: "Геть мєнтовскій бєзпрєдєл", "Свобода! Рівність! Студентська Солідарність".

"Знання - не товар, універ - не базар!", "Ви нам - коррупцію, ми вам - революцію!", "Бунтуй, кохай, права не віддавай!".

Студенти розстелили туристичні килимки (каремати) і проводять прямо на площі Контр-форум.

На площі вже виступили лідери молоді та кілька гостей, в тому числі професор з Каліфорнійського університету в Берклі (США) - голова Міжнародної соціологічної асоціації при ЮНЕСКО - Майкл Буравой.

Студенти заявили, що вони виступають за відставку керівництва Міносвіти, а також проти комерціалізації навчання, а також вимагають встановлення безкоштовної другої вищої освіти, вартості проживання в студентських гуртожитках не вище 20% від мінімальної стипендії, реальну автономію університетів, повернення пільг для студентів на проїзд на всі види громадського транспорту протягом усього року.

Нагадаємо, сьогодні біля Михайлівської площі в Києві в зіткненнях між співробітниками міліції та студентів були затримані троє активістів, пізніше ця цифра збільшилася до чотирьох осіб.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь