Переключиться на мобильную версию

Протести студентів у Києві: Міліція пояснила причини затримання чотирьох активістів

Сьогодні, 22 вересня, у київській міліції пояснили розгін студентської акції протесту в районі Михайлівської площі необхідністю вжиття заходів для розблокування руху громадського транспорту.
Момент затримання студентів у районі Володимирського проїзду
Момент затримання студентів у районі Володимирського проїзду
infocorn.org.ua

"Група молодих людей переходила з Михайлівської на Софійську площу, і на перетині вулиці Михайлівській і Володимирського проїзду заблокувала рух громадського транспорту. Міліція вжила дій, щоб рух розблокувати", - повідомив журналістам у четвер у Києві заступник начальника відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Києві Володимир Дмитренко.

Водночас, у главку не мають інформації про затримання учасників студентської акції.

Крім того, Дмитренко зазначив, що на Софіївській площі, куди перемістилися учасники акції, згідно з рішенням Окружного адміністративного суду Києва також не можна проводити 22-23 вересня акції.

Відповідаючи на запитання, чому студенти все ж її проводять, а співробітники правоохоронних органів не вживають щодо них ніяких заходів, він сказав: "Тому що у нас демократична держава".

Блоги: Віталій Сич. Точка неповернення

Дмитренко також зазначив, що у своєму зверненні у четвер міліція інформувала громадян про рішення суду на заборону акції і закликала їх дотримуватися законів і рішення суду.

Нагадаємо, сьогодні біля Михайлівської площі в Києві в зіткненнях між співробітниками міліції та студентами були затримані троє активістів, пізніше ця цифра збільшилася до чотирьох осіб.

Пізніше, міліція відпустила всіх чотирьох затриманих.

Раніше, сьогодні в МВС заявили, що Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проведення масових заходів у центральній частині міста 22-23 вересня.

Пізніше, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов повідомив, що інформація про заборону проводити акції біля будівель органів влади не відповідає дійсності.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь