Переключиться на мобильную версию

В апараті Ради різко відповіли на критику Герман, звинувативши радника Януковича у невігластві

Верховна Рада України в особі прес-служби різко відреагувала на критику з боку радника Президента України Віктора Януковича Ганни Герман.
В апараті Ради різко відповіли на критику Герман
В апараті Ради різко відповіли на критику Герман
Корреспондент.net

Так, у повідомленні парламенту нагадується, що 21 вересня ВР не прийняла і зняла з розгляду проект Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами і слідчими прав і свобод людини і громадянина, закріплених Конституцією України (№ 8615).

Як повідомляється, за ухвалення законопроекту проголосувало лише 66 народних депутатів.

У ВР пояснюють, що законопроект не знайшов підтримки, після чого був знятий з розгляду парламентом з чисто юридичних підстав, оскільки у чинному законодавстві України вже містяться чіткі механізми позбавлення вказаних осіб спеціальних пенсій у разі скоєння злочинів, або корупції. "Саме на цьому акцентувалося в основному висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України. Враховуючи це, викликає особливе здивування заява і зухвалі оцінки юридично виправданого рішення парламенту, радником Президента України, колишнім народним депутатом від Партії регіонів Ганною Герман", - сказано в повідомленні.

При цьому в прес-службі Ради заявили, що "спроби Герман перевести правове рішення у політичну, чисто популістську площину, емоційна лексика заяви і безцеремонні випади проти депутатського корпусу і єдиного законодавчого органу України в цілому свідчать про повне нерозуміння правових реалій, юридичне неуцтво і гіпертрофовану переоцінку радником Президента України власної ролі і місця у політичній системі України".

"Оперуючи міфічними псевдофактами і помилковими уявленнями про чинне законодавство Герман по суті підштовхує свою аудиторію до правового нігілізму, відкритого ігнорування місця і ролі законодавчої гілки влади, до мислення в антиконституційному дусі", - вважають парламентарі.

 Раду особливо дивує той факт, що таке відношення до парламенту України демонструє колишній народний депутат і глава парламентського комітету, діяльність якого у ВР "зводилася не стільки до законотворчої роботи, скільки до власної популяризації в засобах масової інформації".

"За чотири роки парламентської роботи нинішній радник Президента України виступила автором лише 5-ти і співавтором 3-х законопроектів", - говориться в повідомленні ВР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь