Переключиться на мобильную версию

Герман: Заява прес-служби Верховної Ради - у дусі брежнєвських часів

Сьогодні, 23 вересня, радник Президента України з гуманітарних питань Ганна Герман відповіла на заяви Верховної Ради щодо її критики депутатів, які не проголосували за скорочення фінансування корпусу високопоставлених чиновників і суддів.
Герман: Я озвучую думку громадян України
Герман: Я озвучую думку громадян України
Фото Корреспондент

"Заява прес-служби Верховної Ради - в дусі брежнєвських часів. У той період історії після таких заяв зазвичай саджали тих, проти кого такі заяви були скеровані. Мені цікаво, яким буде наступний крок прес-служби парламенту..." - сказала Герман.

У своїй заяві радник Президента пропонує Верховній Раді "просто поцікавитися, що думають люди".

"Впевнена, що так, як я, думає більшість людей, про що свідчить вкрай низький рівень довіри до парламенту. Я просто озвучую думку громадян України, які виражають її вже не тільки вдома на кухні, а вже на вулиці під час масових акцій протесту" , - зазначила політик.

За її словами, парламенту потрібно зменшити розмір пенсій прокурорів, суддів та інших чиновників.

"У суспільстві повинна бути справедливість. Високопоставлені чиновники повинні розділяти з народом всі труднощі, які країна переживає в період реформ", - наголосила Герман.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України в особі прес-служби різко відреагувала на критику з боку радника Президента України Віктора Януковича Ганни Герман.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь