Переключиться на мобильную версию

МВС: Серед студентів, які протестють, є футбольні хулігани

Київське управління МВС заявляє, що серед студентів, що протестують, є футбольні хулігани - так званий ультрас. У Прямій дії цю інформацію заперечують.

Про це повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Києві.

За даними міліції, у п'ятницю близько сотні людей зібралися на Михайлівській площі. Організатором акції виступила Київська незалежна профспілка Пряма дія.

Причому у столичному главку заявили, що серед присутніх близько 20 осіб - молоді люди в масках. У міліції вважають, що це активні учасники руху ультрас, так звані футбольні хулігани.

  Перейшли в наступ. У Києві відбулися сутички студентів з міліцією

 

У міліції стверджують, що співробітники міліції попередили учасників акції, що серед них є такі люди, і нібито отримали відповідь, що організаторам про це відомо, і ці люди прийшли підтримати студентів.

"Доки проводилися ці переговори, молоді люди в масках спробували рушити по Михайлівській площі у бік Хрещатика і спровокувати співробітників міліції, тобто були спроби влаштувати бійку. Але ця спроба була припинена, міліція не піддалася на провокацію", - підкреслили у главку.

Міліція попередила учасників акції, що у разі неправомірних дій протестувальники будуть притягнуті до відповідальності.

В управлінні зв'язків із громадськістю підкреслили, що студентів серед присутніх - не більше 20%, а решта - так звані "політичні заробітчани".

Нікого з учасників акції не затримали. На даний час акція проходить мирно.

У свою чергу, як повідомив Корреспондент.net один із лідерів Прямої дії Андрій Мовчан, організатори не запрошували до участі в акції згаданих футбольних фанатів, і серед учасників таких немає. Також там зазначили, що акція не має нічого спільного із Братством і КУПР (Коаліція учасників Помаранчевої революції).

Як повідомлялося, сьогодні на столичній Михайлівській площі відбулися сутички між активістами студентської організації Пряма дія та міліцією.

Корреспондент.net, Інтерфакс-Україна

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь