Переключиться на мобильную версию

Акція протесту проти Табачника завершилася мітингом біля Українського дому

Міліція дозволила учасникам акції протесту в центрі Києва у п'ятницю пройти від Михайлівської площі Трьохсвятительською вулицею в бік Хрещатика у районі Європейської площі.

Міліціонери розімкнули кільце, яким оточили учасників акції на Михайлівській площі. Потім пікетники пройшли вулицею Трьохсвятительською, скандуючи свої гасла і розмахуючи транспарантами.

На місце акції прибули опозиційні народні депутати Андрій Парубій, Володимир Ар'єв, Леся Оробець. Остання сказала, що міліція пропустила учасників акції в тому числі завдяки сприянню парламентаріїв.

Крім того, до місця проведення акції прибули дві машини швидкої допомоги. За словами медиків, допомогу вони нікому не надавали.

Учасники акції підійшли до будівлі Українського дому і продовжили свою акцію там. Навколо них перебували співробітники міліції, а також неподалік зосереджені бійці Беркута. На мітингу виступили лідери організації Пряма дія.

Молоді люди назвали перемогою той факт, що їм вдалося провести ходу. Вони також закликали всіх небайдужих бути готовими до нових акцій, спрямованих проти політики чинного керівництва Міністерства освіти, науки, молоді та спорту і проти комерціалізації освіти в Україні.

Частина пікетників після завершення акції попрямувала до будівлі Федерації профспілок України, де заплановано проведення "круглого столу" за участю студентських організацій.

Як повідомлялося, вранці у п'ятницю група активістів студентської організації Пряма дія, які протестують проти політики міністра освіти і науки, молоді спорту України Дмитра Табачника, намагалася пройти з Михайлівської площі у Києві в бік Європейської площі. Згідно з рішенням суду, на Михайлівській площі в цей день заборонено проводити акції протесту. Учасники акції скандували: "Студенти усього світу за вільну освіту", "Ви нам корупцію - ми вам революцію", "Геть ментовське свавілля".

Проте співробітники міліції заблокували їм шлях по цій вулиці неподалік від центрального входу у Михайлівський собор.

У київській міліції повідомили, що пікетники намагалися спровокувати бійку, але завдяки діям правоохоронців їм цього не вдалося. У міліції також зазначили, що серед учасників акції - активісти руху ультрас (футбольні хулігани), а також так звані "політичні заробітчани".

Нікого з учасників акції не затримали.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь