Переключиться на мобильную версию

Лідер фракції ПР: Переговори Януковича з Медведєвим будуть складними

Під час переговорів Президента України Віктора Януковича з президентом РФ Дмитром Медведєвим і прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним у Москві перебуватиме перший віце-прем'єр України Андрій Клюєв й інші вищі чиновники.
Янукович повезе в Москву цілу делегацію
Янукович повезе в Москву цілу делегацію
Фото прес-служби Президента України
Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у Москві перед початком XII з'їзду партії Єдина Росія.

Єфремов зазначив, що Клюєв і всі керівники, які перебувають зараз у Москві, готові взяти участь в цих переговорах у разі потреби.

Відповідаючи на питання, чому Янукович буде один на переговорах з російським керівництвом, Єфремов сказав: "У нас президент достатньо підготовлений для того, щоб вести переговори на такому рівні".

"Я не думаю, що переговори будуть простими. Вони будуть складними, але в кінцевому підсумку керівники вийдуть на конструктив", - зазначив депутат.

Також Єфремов висловив переконання, що сам факт проведення такої зустрічі свідчить про те, що відносини між Україною і РФ знаходяться в конструктивній стадії розвитку. "Йде діалог між керівниками держав, а те, що нам дісталася спадщина важка, відомо всім. Потрібно знайти рішення, як цей спадок подолати", - Єфремов.

При цьому лідер фракції ПР зазначив, що російському керівництву, маючи такий аргумент (договір 2009 року - ред.) у передвиборний період, "важко приймати рішення".

Представники Партії регіонів прибули на з'їзд Єдиної Росії в якості гостей.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь