Переключиться на мобильную версию

Могильов обіцяє заохочувати даішників, які штрафують водіїв автомобілів з номерами ВР

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов обіцяє заохочувати своїх співробітників, які будуть штрафувати за порушення правил дорожнього руху водіїв автомобілів з номерними знаками ВР.
Могильов: Жоден мажор, поки я буду міністром, не буде помилуваний
Могильов: Жоден мажор, поки я буду міністром, не буде помилуваний
president.gov.ua

Номерні знаки серії ВР видаються тільки за листом парламенту на автомобілі народних депутатів, наголосив міністр під час прямої телефонної лінії газети Комсомольская правда в Украине.

"На жаль, протягом багатьох років у нас склався стереотип, що краще їх (автомобілі зі знаком Верховної Ради) не чіпати, але ми всім співробітникам говоримо, що крутих номерів немає, немає козирних або мажорних, зупинці підлягає будь-який автомобіль з будь-якими номерами", - сказав Могильов.

На запитання про те, чи означає це, що співробітник ДАІ може оштрафувати водія машини з номерами ВР за порушення правил дорожнього руху, Могильов сказав: "Так точно. Більше того, ... я його ще й заохочу".

"Я хочу вас запевнити, що жоден мажор, поки я буду міністром, не буде помилуваний ... Повірте, те, що залежить від мене - будь-який мажор чи немажор - повинен відповідати в залі суду", - сказав міністр.

Як повідомлялося, Могильов доручив Державтоінспекції посилити боротьбу з порушниками-"мажорами".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь