Переключиться на мобильную версию

МЗС: Янукович везе Росії пропозиції, які викличуть серйозний інтерес

Президент України Віктор Янукович в суботу їде до Росії з пропозиціями, які викличуть серйозний інтерес, заявив голова МЗС України Костянтин Грищенко.
Янукович везе Росії пропозиції, які викличуть серйозний інтерес
Янукович везе Росії пропозиції, які викличуть серйозний інтерес
www.president.gov.ua

Про це він сказав в ефірі українського телеканалу Інтер в п'ятницю пізно ввечері.

У суботу, 24 вересня, в Завидово запланована зустріч глав держав Росії та України - Дмитра Медведєва і Віктора Януковича. Співробітництво в газовій сфері двох країн в Кремлі назвали з-поміж пріоритетних тем майбутніх переговорів.

"Я переконаний, що наш Президент везе такі пропозиції (Москві), які викличуть серйозний інтерес і стануть саме предметом серйозного обговорення", - сказав міністр, коментуючи майбутній візит Януковича.

Він зазначив, що після таких пропозицій щонайменше  буде дано аналіз стану нинішніх справ у двосторонніх відносинах.

"Результатом переговорів як мінімум буде серйозний аналіз того стану, де ми сьогодні перебуваємо (у відносинах з РФ), і з нашого боку буде серйозний сигнал на пошук такого компромісного рішення, яке враховувало б наші інтереси, і також не ігнорувало інтереси Російської Федерації", - сказав Грищенко.

Відповідаючи на питання про те, з якими пропозиціями поїде Президент України до Москви і що Україна збирається "здати" Москві Грищенко сказав:  "Нічого здавати ми не збираємося. Домовлятися будемо, а слово здавати з нашого вжитку давно вже виключено. Президент Янукович – остання людина в цій країні, якабуде що-небудь, кому-небудь здавати".

Раніше, 21 вересня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна готова до компромісів з Росією при укладенні нового газового контракту.

Після приходу до влади в 2010 році Віктора Януковича був ініційований перегляд ціни на газ для України. У рамках робочого візиту президента РФ Дмитра Медведєва 21 квітня 2010 року в Харкові були підписані доповнення до контракту, що збільшують закупівлю газу Нафтогазом у поточному році до 36,5 мільярда кубометрів, а також передбачають знижку в ціні на величину зниження російським урядом мита для поставок газу в Україну. Мито була обнулено, як наслідок, зниження становило 30% від контрактної ціни газу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь