Переключиться на мобильную версию

Українці святкують тисячоліття Софії Київської. Янукович вважає її втіленням духу християнської єдності

Сьогодні, 24 вересня, в Україні святкують тисячоліття Софії Київської.
Софії Київській виповнилася тисяча років
Софії Київській виповнилася тисяча років
Фото Таїсії Стеценко / Корреспондент.net

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, на Софійській площі в Києві зібралися представники керівництва країни, в тому числі Президент Віктор Янукович, прем'єр-міністр Микола Азаров, члени уряду, а також голова Верховної Ради Володимир Литвин, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, перший президент України Леонід Кравчук та представники різних християнських конфесій України.

Виступаючи перед присутніми, Янукович заявив: "Храм Святої Софії був і залишається втіленням духу християнської єдності, єднальною ланкою між релігійними традиціями сходу і заходу".

Очільник держави зазначив, що храм покликаний стати "благодатним покровом, під яким буде відбуватися самоствердження України як європейської держави". Він також висловив повагу співробітникам Національного заповідника Софія Київська за проведену ними роботу з охорони та реконструкції пам'ятника.

Зараз на Софійській площі відбувається концерт, на якому виступають церковні та світські хори. На площі зібралося понад 500 людей з національними прапорами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь