Переключиться на мобильную версию

Глава ВРЮ: Висновки щодо дій Кірєєва і Вовка рада дасть після закінчення розгляду ними справ

Перевірки щодо легітимності суддів Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва та Сергія Вовка, які ведуть судові справи Тимошенко і Луценка, тривають, але оцінку діям цих суддів Вища рада юстиції дасть після закінчення судового провадження цих справ.
Про це в ефірі 5 каналу заявив глава Вищої ради Юстиції Володимир Колесніченко.

"Я хочу сказати про те, що є звернення народних депутатів щодо цього, у нас призначена перевірка. І сьогодні коментувати дії судді (Кірєєва - ред.), чи були у нього справи, чи ні - подумайте самі: ми зараз почнемо перевірку під час провадження справи, всі сказали, що Вища рада Юстиції не може втручатися в розгляд справи по суті, коли його не завершено ", - зазначив Колесніченко.

"Таким чином, саме оприлюднення нами, того що ми почали перевірку, вже небезпечно для незалежності суддів. Тому перевірки тривають і щодо Кірєєва, і щодо Вовка, і багатьох інших суддів, які на сьогодні здійснюють судову практику. Перевірки тривають, але робити висновки колегіально ми будемо тоді, коли завершиться процес ", - заявив глава ВРЮ.

Нагадаємо, що Родіон Кірєєв веде судовий процес у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, а Сергій Вовк - судовий процес у справі Юрія Луценка.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь