Переключиться на мобильную версию

Гриценко: Замість одного паспорта тепер буде п’ять

Закон про біометричні паспорти тільки ускладнить життя українців, вважає голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.
Гриценко розкритикував закон про запровадження біометричних паспортів
Гриценко розкритикував закон про запровадження біометричних паспортів
Кореспондент

Як повідомляє прес-служба Гриценка, в ефірі радіо Ера він заявив, що не голосував за цей закон.

"Крім одного базового документа, де була б уся інформація про людину, ввели п’ять різних документів. І кожен з них буде коштувати, знаючи нашу практику, мінімум 300 гривень. Навіть свідоцтво інваліда, а де інвалід гроші візьме? А якщо сім’я велика – це кілька тисяч гривень. Звідки брати гроші за нашого безробіття і низьких зарплат? ", – заявив Гриценко.

Він порадив почитати висновок Головного науково-експертного управління Верховної Ради, яке негативно характеризує цей закон.

"Замість того, щоб користуватися досвідом європейських країн, Молдови, Білорусі та ввести один документ, у нас люди повинні будуть мати по 3, 4, а то й 5 документів", – коментує Гриценко.

Особливе занепокоєння, за його словами, викликає лобіювання цим законом інтересів концерну ЄДАПС.

"Усі знають, що цей концерн обкрадає державу на мільярди щорічно як монополіст на тих голограмах, які наухвалювали. Навіть Клюєв казав, що це збільшує вартість в десятки, а то й сотні разів", – заявив Гриценко.

Раніше Міністерство юстиції України заявило, що прийнятий Верховною Радою 23 вересня закон Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України, яким пропонується ввести пластикові паспортні картки, порушує основні конституційні засади розвитку держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь