Переключиться на мобильную версию

ВО Свобода: Інформація МВС щодо виявлення у затриманих димових шашок - провокація

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання Свобода заявляє, що інформація МВС щодо виявлення у побитих і затриманих в Умані свободівців "димових шашок, рогаток та інших предметів нападу" є грубою провокацією.
Фото моменту затримання членів ВО Свобода
Фото моменту затримання членів ВО Свобода
Юрий Сиротюк

"Збори уманчан у формі зустрічі депутатів місцевих рад Київщини та Черкащини з виборцями мали винятково мирний характер і відбувалися у відповідності з чинною Конституцією України та Законом про місцеве самоврядування. Учасники акції не порушували громадського порядку і не чинили опору співробітникам внутрішніх органів", - сказано в повідомленні прес-служби.

"Натомість, саме міліція, нехтуючи цивільними правами українців та перевищуючи свої власні повноваження, застосувала силу проти мирних людей. Журналісти, присутні на акції, можуть підтвердити, що мітингувальники жодними забороненими засобами не користувалися і ксенофобських плакатів не тримали", - сказано в повідомленні.

 ВО Свобода наголошує: останнім часом міліція постійно спотворює інформацію щодо українських патріотів, зокрема, членів Свободи.

Заяви начальника Управління зв'язків з громадськістю МВС України Вікторії Кушнір про нібито наявність якихось заборонених засобів у свободівців свідчать або про спробу міліції підкинути націоналістам ці заборонені предмети, або ж міліціонери усвідомлюють, що скоїли жорстокий злочин проти мирних людей, і намагаються в такий зухвалий спосіб виправдати свою звірячу жорстокість, підкреслюють у прес-службі.

 ВО Свобода закликає всіх журналістів-очевидців надати фото-та відеосвідчення про реальну картину подій в Умані для подальшого звернення щодо цих фактів у прокуратуру.

"Додамо, неповнолітній Артур Кравченко, якого жорстоко побили співробітники міліції, а згодом з місця подій забрала "швидка", зараз перебуває в уманській лікарні. Міліціонери погрожували хлопцю, намагаючись змусити його написати заяву, що важку травму він отримав нібито без участі "правоохоронців" , - сказано в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, раніше начальник управління зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України Вікторія Кушнір повідомила, що в Умані затримали за спробу провести заборонену судом акцію близько 60 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь