Переключиться на мобильную версию

ВО Свобода: В Умані Беркут жорстоко побив людей, десятки затриманих

В Умані Беркут жорстоко побив людей, десятки затриманих, повідомляє прес-служба ВО Свобода.
В Умані Беркут жорстоко побив людей, десятки затриманих
В Умані Беркут жорстоко побив людей, десятки затриманих
Юрій Сиротюк, прес-служба ВО Свобода

"25 вересня 2011 відбулася зустріч депутатів місцевих рад Київщини та Черкащини з мешканцями Умані. Місцеві жителі скаржилися свободівцям на грубе поводження заїжджих релігійних туристів з Ізраїлю, нехтування елементарними нормами поведінки хасидами і хамське ставлення до місцевих українців. Після заходу його учасників оточили бійці Беркута і без попередження почали бити всіх без розбору - старих, дітей і жінок", - йдеться в повідомленні.

За даними ВО Свобода, побитих кидали в автозаки і доставляли в місцевий райвідділ міліції. Наразі  є інформація про понад п'ятдесят затриманих.

У сутичці з Беркутом постраждав депутат Київської обласної ради Андрій Іллєнко. Також затримано двох журналістів – керівника київської прес-служби ВО Свобода Кирила Бабенцова і керівника черкаської прес-служби Юрія Ботнара.

До затриманих не допускають лікарів, щоб надати їм медичну допомогу, а також адвокатів, які могли б зафіксувати порушення закону і забезпечити захист прав затриманих націоналістів.

"Після того як група жителів підійшла до райвідділу, а депутат Київської облради А. Іллєнко, користуючись своїми повноваженнями щодо першочергового прийому громадян, звернувся в міліцію, так звані "правоохоронці" знову накинулися на людей. Незважаючи на беззаконня, вчинене міліцією, голові київської Свободи все ж таки вдалося потрапити до помешкання місцевого райвідділу міліції. Зараз там ведуться переговори з метою допустити до затриманих лікарів та адвокатів", - стверджується в заяві.

"Швидка забрала з райвідділу неповнолітнього Артура Кравченка, жорстоко побитого міліцією. Ймовірно, хлопець отримав травму хребта", - стверджується в повідомленні.

"Всеукраїнське об'єднання Свобода заявляє, що затримані не чинили ніякого опору співробітникам міліції, не мали і не застосовували димових шашок чи будь-яких інших подібних засобів, не тримали плакатів і не викрикували ксенофобських гасел. Розцінюємо як провокацію повідомлення, поширені деякими ЗМІ, про нібито порушення Свободою правопорядку", - підкреслюється в повідомленні прес-служби.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
МЕЧГОСПОДЕН    28.09.2011, 23:25
Оценка:  0
МЕЧГОСПОДЕН
Могильов - ГАН-дон !!!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь