Переключиться на мобильную версию

Керівництво Луганської митниці усунули від виконання службових обов'язків

Державна митна служба усунула від виконання службових обов'язків керівництво Луганської митниці.
Від виконання обов'язків усунули зокрема і Юрія Севастьянова
Від виконання обов'язків усунули зокрема і Юрія Севастьянова
ostro.org

Як написало сьогодні, 26 вересня, видання Сitynews, посилаючись на повідомлення Держмитниці, підставою для кадрових рішень стали висновки комісії, що проводила комплексну перевірку службової діяльності митниці.

Зазначається, що за результатами ґрунтовної перевірки були виявлені системні недоліки в напрямку функціонування пунктів пропуску, протидії контрабанді товарів.

"Також комісія відзначила низький рівень службової дисципліни та кадрової роботи, що негативно вплинуло на виконання митницею покладених на неї завдань", - наголосили у відомстві.

Повідомляється, що тимчасове виконання обов'язків начальника митниці було покладено на Сергія Ярмольського, заступника директора Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної митної служби.

Водночас, видання зазначає, що раніше діяльність Сергія Ярмольського на посаді керівника ужгородської, а пізніше львівської митниці зазнавала критики з боку підприємців та депутатів.

"На попередньому місці роботи Сергія Ярмольського депутати Закарпатської облради підтримали запит колеги Ореста Туркевича щодо звернення до голови УСБУ в Закарпатській області Богдана Тиводара та прокурора області Юрія Бенци перевірити діяльність начальника Ужгородської митниці Сергія Ярмольського", - написало луганське видання.

Нагадаємо, вчора ввечері, 4 серпня, співробітники СБУ в масках затримали кілька десятків митників на митному терміналі Південної митниці в Одеському морському торговому порту. У відділі, куди ввійшли співробітники СБУ, працювали 40-50 осіб.

Раніше, 12 липня, прокуратура Криму порушила кримінальну справу за підозрою в нанесенні збитків державі на суму 170 тис. гривень при незаконній здачі в оренду готелю Одеса проти 71-річного начальника Одеського морпорту Миколи Павлюка.

У травні прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу стосовно головного інспектора Служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Південної митниці за підозрою в отриманні 2,7 тис. доларів хабара.

За матеріалами: Сitynews

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь